DENTAL Prywatna Przychodnia Stomatologiczna,
ul. Szyperska 1, 61-754 Poznań, tel 61 853 05 20
lekarze

 
 
Lekarz dentysta Maciej Tomczak w 2003 r. ukończył Pomorską Akademię Medyczną w Szczecinie. Po odbyciu stażu podyplomowego w 2004 roku rozpoczął swoją drogę zawodową w Centrum Stomatologii Collegium Stomatologicum Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Od początku tej drogi związany też  jest z naszą przychodnią. W 2007 roku  otworzył przewód doktorski. Szczególnie interesuje się kompleksowym leczeniem pacjentów. Sam skupia sie na leczeniu zachowawczym, endodoncji oraz protetyce. W wolnych chwilach oddaje się pracy naukowej oraz pogłębianiu wiedzy.  Lubi odpoczynek przy muzyce i filmie.
 

Miejsce przyjęć: Poznań

   
Lekarz dentysta Izabella Janiszewska w 1991 r. ukończyła Akademię Medyczną w Poznaniu. Od kilku lat związana z przychodnią Dental. Zajmuje się stomatologią zachowawczą, endodoncją, protetyką oraz profilaktyką. Chętnie bierze udział w szkoleniach i kursach stomatologicznych, szczególnie interesuje Ją stomatologia estetyczna. W wolnym czasie chętnie odwiedza kino i koncerty jazzowe, czyta książki i podróżuje.

Miejsce przyjęć: Poznań, Śrem

        
   
Lekarz dentysta Joanna Dutkiewicz w 2004 r. ukończyła Akademię Medyczną w Poznaniu. W naszej przychodni leczy pacjentów zachowawczo i endodontycznie, zajmuje się także protetyką i profilaktyką. Przyjmuje małych pacjentów. Jej zainteresowania stomatologiczne dotyczą szczególnie protetyki. Stale zdobywa nową wiedzę w tym obszarze. Poza swoją pracą interesuje się literaturą i muzyką. W wolnych chwilach jeździ na nartach.

Miejsce przyjęć: Poznań, Śrem

   
Lekarz dentysta Katarzyna Juda w 2004 r. ukończyła Akademię Medyczną w Poznaniu. Zajmuje się stomatologią zachowawczą, endodoncją, protetyką, periodontologią (choroby przyzębia), chirurgią oraz profilaktyką. Rozpoczęła specjalizację z endodoncji. W wolnych chwilach oddaje się swojej pasji – snowboardowi, czyta książki oraz słucha dobrej muzyki.

Miejsce przyjęć: Poznań, Śrem

        
   
Lekarz dentysta Katarzyna Raś 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Miejsce przyjęć: Wronki

    
dr n. med. Marcin de Mezer - Absolwent Akademii Medycznej w Poznaniu. Jego pasją jest ortodoncja i właśnie nią zajmuje się w naszej przychodni. Chętnie uczestniczy w szkoleniach i kursach z tego zakresu. Wolne chwile poświęca swoim zainteresowaniem – dalekim i bliskim podróżom oraz astronomii.

Miejsca przyjęć: Poznań, Śrem

        
   
Higienistka Patrycja Kauss - od 2008r jest dyplomowaną higienistką stomatologiczną. Stale doskonali swoje umiejętności na kursach i szkoleniach. W Dentalu prowadzi profesionalny gabinet higieny. zajmuje się usuwaniem kamienia, piaskowaniem, fluoryzacją oraz uczy pacjentów prawidłowej higieny. Również asystuje przy zabiegach stomatologicznych. W wolnym czasie czyta ksiązki, interesuje się sportem, lubi podróżować.

Miejsca przyjęć: Poznań 
 

 

        
 

 

 

 


        
O KLINICE   ZAKRES USŁUG   LEKARZE   NOWOŚCI