+48 601 370 991

Partnerzy

Instytut Blend-a-med OralB

Instytut stomatologii

Insytut Blend-a-med OralB powstał by promować zdrowie jamy ustnej. Tylko najlepsze kliniki w Polsce zostały zaproszone do współpracy. Możesz w Dental w Poznaniu zakupić produkty Blend-a-med i OralB w najniższych cenach na rynku.

MediRaty

MediRaty

Dzięki współpracy z MediRaty wszyscy nasi pacjencie mogę leczyć się na raty, dzięki czemu mogą wykonać lepsze, trwalsze i bardziej kosmetyczne zabiegi.

City Solei

City Solei Hotel

Rozpocznij swoją podróż dookoła świata w centrum Poznania City Solei Boutique Hotel. Wnętrza każdego z 22 pokoi wyróżnia indywidualny design inspirowany klimatem najpiękniejszych miast. Łączy je komfort i wysoki standard.

Allegro

Allegro.pl

Allegro.pl to największa platforma transakcyjna on-line w Polsce

International SOS

International SOS

Największa na Świecie firma zajmująca się zagraniczną obsługą medyczną oraz bezpieczeństwem podróży.

Mamutek

Szkoła rodzenia

Bezpłatna Szkoła Rodzenia z Poradnią Laktacyjną
Szkoła organizuje zajęcia dla par w systemie stacjonarnym, weekendowym i indywidualnym.

Pragniemy, żeby spotkania w ramach naszej szkoły rodzenia były ciekawym spotkaniem ludzi będących w tym samym, cudownym momencie życia

Coco

Studio Urody

Studio Urody Coco powstało z myślą o profesjonalnej usłudze manicure i pedicure. Oferuje również kompleksowe usługi kosmetyczne. 10-lat doświadczenia i wykwalifikowany personel oraz renomowane marki kosmetyków. Miła atmosfera w nowym ekskluzywnym wnętrzu w centrum Poznania.

Vivre

Moja apteka

VIVRE Moja Apteka to nowoczesna apteka z klimatem, mieszcząca się w budynku Nobel Tower w Poznaniu. Zawsze znajdą u nas Państwo miłą, przyjazną, dyskretną atmosferę, a wysoko wykwalifikowany personel jest gotów do udzielenia porad. Gwarantujemy obsługę na wysokim poziomie.

Sz-ok

Biżuteria SZ-OK

Dla każdego, kto potrafi cieszyć się życiem i posiada swoją pasję.
Dla tych co odbierają i przesyłają pozytywne wibracje.
Dla tych co się rozwijają, wychodzą poza utarte schematy, walczą z
przeciwnościami.
Dla ciekawych świata.
Dla aktywnych.
Dla tych co lubią wytrzymałość, jakość, prostotę, styl oraz handmade.

Krzysztof Nawrot

Krzysztof Nawrot - Stylista fryzur

Doskonały fryzjer i stylista fryzur, pracował dla min. dla Vogue, uczestniczył w licznych sesjach zdjęciowych i pokazach mody.

Animaldent

Animaldent

Naszym głównym celem jest stworzenie placówki referencyjnej w zakresie stomatologii weterynaryjnej zapewniając przy tym profesjonalną pomoc stomatologiczną.
Staramy się podnosić swoje umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach zagranicznych. Najwyższej jakości sprzęt zapewnia naszym pacjentom
bezpieczeństwo i komfort podczas zabiegów stomatologicznych.

Mixtura

Mixtura

Wegańsko-wegetariański lokal, prowadzony przez ludzi z pasją do życia i gotowania. Pyszne jedzenie, codziennie inne menu, do tego przyjazna domowa atmosfera.

Profi Credit

Profi Credit

PROFI CREDIT Polska S.A. jest jedną z największych firm pożyczkowych w Polsce. Jest częścią międzynarodowej grupy finansowej Profireal Group, która oprócz Polski działa również w trzech innych krajach Europy Środkowej i Wschodniej, tj. w Republice Czeskiej, na Słowacji oraz w Bułgarii. PROFI CREDIT Polska S.A. jest dynamicznie rozwijającą się firmą ze stabilną i odpowiedzialną drużyną fachowców.