+48 601 370 991

Usługi

Czy jesteś w pełni zadowolona/y ze swojego uśmiechu ? Jest coś co chciałabyś/chciałbyś w nim zmienić? Przyjdź i powiedz nam co chcesz zmienić a my powiemy Tobie jak to zrobić. Zadbamy o Twój uśmiech tak abyś mógł się uśmiechać w pełni i cieszyć się ze swojego uśmiechu. Wykonujemy pełen zakres usług także cokolwiek chcesz poprawić w swoim uśmiechu, my potrafimy to zrobić.

 

Dentysta dla dzieci Poznań

Masz małe dziecko? Chcesz, żeby miało piękne i zdrowe zęby? W tym przypadku konieczna będzie wizyta u dentysty dla dzieci w Poznaniu!

Dbanie o zdrowe zęby Twojego dziecka jest niezwykle ważną kwestią. Regularne wizyty u dentysty dla dzieci w Poznaniu dają gwarancję, że w przypadku jakichkolwiek nieprawidłowości problem zostanie szybko wykryty, a pociecha uniknie skomplikowanego, a niekiedy bolesnego leczenia. Nasi stomatolodzy natychmiast wyłapują wszelkie odchylenia od normy i szybko wdrażają jak najmniej stresogenne leczenie. Jeśli chcesz prawidłowo dbać o zęby dziecka, cykliczne wizyty u dentysty dla dzieci w Poznaniu powinny być częścią profilaktyki.

Kiedy należy po raz pierwszy zabrać dziecko do dentysty? Na sam początek warto wziąć je ze sobą jako obserwatora, kiedy Ty będziesz udawać się na zabieg. Dzięki temu pociecha zapozna się z gabinetem i nie dozna szoku podczas późniejszych wizyt. Nie należy również straszyć dziecka wizytą u stomatologa. Dentysta dla dzieci w DENTAL Poznań zapewnia kompleksowe leczenie w przyjaznej, wesołej atmosferze, dzięki czemu Twoja pociecha będzie miała tylko pozytywne skojarzenia z wizytami w naszym gabinecie.

Dziecko na pierwszej wizycie powinno pojawić się, zanim zaczną się jakiekolwiek problemy. Pierwsza kontrola stanowi doskonałą okazję, aby uzyskać informacje na temat odpowiedniej pasty, szczoteczki czy wszelkich działań związanych z profilaktyką dbania o zęby dziecka (np. z dietą). Nasi specjaliści mają doświadczenie w przyjmowaniu nawet najmłodszych pacjentów. Możesz mieć pewność, że nasi dentyści dla dzieci z Poznania wykażą się odpowiednim podejściem oraz profesjonalizmem. Wybierz dentystę dla dzieci w Poznaniu, który przyjmuje pacjentów w Dental Stomatologia i zadbaj o zdrowe ząbki Twojej pociechy!

Pamiętaj o wizytach kontrolnych

W przypadku konieczności wykonania danego zabiegu u dziecka, rodzic powinien unikać sformułowań w stylu „borowanie zęba”, „wiercenie”, „igły” itd., ponieważ pociecha może się zwyczajnie wystraszyć, a jej strach będzie dużo większy, niż faktyczne przeżycia na fotelu dentysty dla dzieci w Poznaniu. Nie można jednak pociechy przy tym oszukiwać, że np. nic nie poczuje. Lepiej jest powiedzieć, że wszystko wyjaśni lekarz w gabinecie, który odpowiednio przedstawi malcowi przebieg całego zabiegu.

Niestety, zazwyczaj pierwsza wizyta dziecka u dentysty jest spowodowana bólem zęba. To oczywiste, że rodzic swojej pociesze chce pomóc jak najszybciej, jednak ta nieczęsto chce współpracować.

Bezbolesne zabiegi

Chcesz zapobiec ewentualnej próchnicy swojej pociechy? Dobrym rozwiązaniem może się okazać fluoryzacja, czyli lakierowanie zębów fluorem. Zabieg jest bezbolesny, dlatego dziecko nie będzie odczuwało żadnych nieprzyjemności po wizycie w gabinecie stomatologicznym. Uodparnia to zęby przed bakteriami oraz kwasami.  Nasi specjaliści zapewniają jednak, że każda pociecha w gabinecie dentysty dla dzieci w Poznaniu opuści lokal w pogodnym nastroju!

Bezbolesne zabiegi