+48 601 370 991

Usługi

Czy jesteś w pełni zadowolona/y ze swojego uśmiechu ? Jest coś co chciałabyś/chciałbyś w nim zmienić? Przyjdź i powiedz nam co chcesz zmienić a my powiemy Tobie jak to zrobić. Zadbamy o Twój uśmiech tak abyś mógł się uśmiechać w pełni i cieszyć się ze swojego uśmiechu. Wykonujemy pełen zakres usług także cokolwiek chcesz poprawić w swoim uśmiechu, my potrafimy to zrobić.

 

Stosujemy metody wybielania, które z jednej strony są bezpieczne dla struktur zęba, a z drugiej strony umożliwiają trwałe uzyskanie wyraźnego efektu bielszych młodszych zębów.

Na przestrzeni lat nasze zęby stopniowo przebarwiają się. Barwiące substancje (papierosy, herbata, wino, kawa, buraki i wiele innych) wnikają głęboko w strukturę zęba i stają się niemożliwe do usunięcia poprzez tradycyjne szczotkowanie zębów.

Profesjonalne zabiegi wybielania mogą przywrócić zębom ich jasny kolor.

 

Wybielanie zębów

1.

Jak wybielają się zęby?

Działanie profesjonalnych preparatów, które stosujemy polega na tym, że penetrują one pierwszą warstwę zęba – szkliwo oraz docierają do drugiej warstwy – zębiny. Zawarte w preparatach wybielających związki – nadtlenki – usuwają powstające z wiekiem przebarwienia, z pożywienia, kawy, herbaty, wina, papierosów… lub, co najmniej, redukują ich intensywność, co powoduje wyraźnie jaśniejszy kolor zęba.

Jak wybielają się zęby?
2.

Zęby przebarwione

Zęby przebarwione
3.

Po wybielaniu

Profesjonalne wybielanie pozwala na bezpieczne i trwałe rozjaśnienie koloru zębów nawet o kilka odcieni.

Po wybielaniu
4.

Zęby przebarwione od stosowania antybiotyków

Zęby przebarwione od stosowania antybiotyków
5.

Po wybielaniu

Profesjonalne wybielanie pozwala na bezpieczne i trwałe rozjaśnienie koloru zębów zniszczonych przez stosowanie antybiotyków i niszczących kolor zębów lekarstw.

Po wybielaniu

Najczęstsze pytania

1. Czy efekt wybielania jest trwały ?

Metody wybielania, które stosujemy dają trwały efekt. Jednak u osób pijących dużo kawy, palących papierosy może się okazać konieczne wykonanie zabiegu utrwalającego zmianę co 1-2 lata.

2. Czy w wybielanie zębów jest bolesne ?

Prawidłowo przeprowadzone wybielanie na odpowiednio przygotowanych zębach, tzn. oczyszczonych z kamienia i osadu jest w większości przypadków zabiegiem bezbolesnym. U niektórych pacjentów może się jednak pojawić delikatna nadwrażliwość zębów w ciągu 1- 2 dni po zabiegu.

3. Czy wybielanie niszczy szkliwo ?

W naszych standardach stosujemy sprawdzone preparaty  i metody, które są bezpieczne dla zębów. Używane przez nas preparaty nie zawierają substancji ściernych i nie powodują abrazji szkliwa zęba.

4. Czy wypełnienia się wybielają ?

Wypełnienia nie zmieniają swojego koloru pod wpływem środków, które wpływają na zmianę koloru zęba. Zmiana koloru wypełnienia wymaga jego wymiany i dopasowania się do nowego utrwalonego koloru zęba.

4. Czy martwe zęby się wybielają ?

Zmiana koloru zębów martwych jest możliwa, jednak wymaga ona innej metodologii postępowania i zastosowania innych materiałów.

5. Jak długo trwa wybielanie ?

Czas uzyskania efektu wybielenia jest uzależniony od wyboru metody. Najszybszy możliwy do uzyskania efekt rozjaśnienia zębów można uzyskać w czasie  ok. 1,5h.

6. Czy można wybielać zęby z nadwrażliwością ?

W przypadku zębów nadwrażliwych proces wybielania łączymy z postępowanie znoszącym lub łagodzącym  nadwrażliwość.

7. Czy jest minimalny wiek w którym można wybielać zęby ?

W związku z tym, że w okolicach 16. roku życia kończy się proces mineralizacji naszych zębów, zalecamy się wykonywanie zabiegu po ukończeniu 16 roku życia.

Czy wybielanie niszczy szkliwo ?

W naszych standardach stosujemy sprawdzone preparaty  i metody, które są bezpieczne dla zębów. Używane przez nas preparaty nie zawierają substancji ściernych i nie powodują abrazji szkliwa zęba.

Najczęstsze pytania