+48 601 370 993

Cennik – Śrem

      W DENTAL Stomatologia oddział Śrem przykładamy dużą wagę to tego aby ceny naszych usług odzwierciedlały poziom wykonywanych prac. Używamy materiałów światowych lider w odpowiadających dziedzinach, a nasz zespół poszerza swoją wiedzę i kompetencje na licznych szkoleniach i konferencjach.

      Chcesz się dowiedzieć jaki będzie koszt leczenia i poprawy kosmetyki Twoich zębów? Umów się na wizytę konsultacyjną, na której Twój lekarz prowadzący wykona profesjonalne badanie stanu Twojego uzębienia, w trakcie którego sprawdzi czy masz zęby zarażone próchnicą, oceni stan Twoich dziąseł, po czym zaplanuje zakres leczenia oraz wytłumaczy Tobie, które zabiegi należy wykonać w pierwszej kolejności i dlaczego. Na koniec wizyty otrzymasz wstępny plan leczenia i wycenę.

      Na nasze usługi udzielmy 3-letniej gwarancji, pod warunkiem wykonywania co półrocznych wizyt kontrolnych. W przypadku nieprzestrzegania konieczności wykonywania przeglądu zębów co 6 miesięcy, gwarancja na nasze usługi wynosi 1 rok. Jednakże serdecznie zachęcamy co wykonania przeglądu co 6 miesięcy co pozwoli wykryć nawet najmniejsze ogniska próchnicy i sprawi, że zabieg będzie szybszy, tańszy oraz trwalszy.

      Pamiętaj, że w każdym wieku możesz mieć zdrowy, prosty i piękny uśmiech o jakim zawsze marzyłaś / marzyłeś. Nie czekaj ! Umów się na konsultację i dowiedz się jak łatwo możesz mieć uśmiech swoich marzeń !!

      Płatności za wszystkie nasze zabiegi mogą być rozłożone na raty, więcej informacji i kalkulator rat w dziale finansowanie ratalne.