+48 601 370 993

Wartości

W naszych działaniach dążymy do rozpoznania potrzeb i oczekiwań naszych pacjentów, zaoferowania im usługi zgodnej z najnowszą wiedzą stomatologiczną, z której wywiążemy się za pierwszym razem przekraczając oczekiwania i uzyskując rekomendacje.

Trwałość

Trwałość

Na nasze usługi dajemy 3 lata gwarancji, a od naszych stałych pacjentów wiemy że przeprowadzone w DENTAL leczenie wytrzymuje znacznie dłużej.

Estetyka

Estetyka

Stosujemy najlepsze materiały światowych liderów co pozwala nam uzyskać w pełni naturalny efekt, a jeżeli chcesz poprawić naturę – my to potrafimy

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Działamy bezpiecznie i z dużym doświadczeniem od 1993r, wyleczyliśmy już ponad 40 000, a 2003 uzyskaliśmy Certyfikat ISO.

Bezbolesność

Bezbolesność

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologi (np. komputerowy system znieczulania) potrafimy leczyć całkowicie bezboleśnie.

DENTAL w liczbach

leczymy już od ponad 22 lat

założono w 1993 roku

ponad 40 000 pacjentów

posiadamy 3 przychodnie

wykonujemy ponad 300 koron rocznie

wykonujemy ponad 4000 wypełnień rocznie

Działamy już ponad 22 lata – od maja 1993r. W tym czasie wyleczyliśmy ponad 40 000 pacjentów w 3 oddziałach.

Początkowo mieściliśmy się w Poznaniu przy ul. Garbary 62. Byliśmy jedną z pierwszych prywatnych przychodni stomatologicznych w Poznaniu, a jako jedyna posiadaliśmy już wtedy własne laboratorium protetyczne, dzięki czemu czas oczekiwania na wykonanie pracy został ograniczony do niezbędnego minimum. Dodatkowo podczas każdego etapu wykonywania pracy protetycznej lekarz prowadzący może czuwać nad zgodnością końcowego efektu z oczekiwaniami pacjenta oraz ma możliwość omawiania z technikiem szczegółów decydujących o ostatecznym efekcie.

W 1999r otworzyliśmy nasz pierwszy oddział poza Poznaniem, we Wronkach. Rok później w 2000r. otworzyliśmy przychodnię w Śremie, wyposażoną tak samo jak oddział we Wronkach w dwa gabinety i własną pracownie RTG. W 2001 przenieśliśmy poznańską przychodnie na ul. Szyperska 1, gdzie mieścimy się do dziś. W skład poznańskiej przychodni wchodzą 3 gabinety oraz pracownia RTG.

Przejrzystość naszego działania została w 2003 roku potwierdzone przyznaniem międzynarodowego certyfikatu Zarządzania Jakością ISO 9001–2000. Uzyskaliśmy go jako pierwsza w Poznaniu przychodnia stomatologiczna.

Przykładamy dużą wagę do profesjonalnej obsługi. Wyznaczamy standardy, w których pacjent czuje się ważny i jest w centrum zainteresowania. Posługujemy się prostym i zrozumiałym językiem dbając o komfort pacjenta przy podejmowaniu decyzji dotyczących zakresu leczenia. Wspomagamy się specjalnie do tego przygotowanymi materiałami. Tworzymy partnerskie relacje pomiędzy lekarzem, a pacjentem.

Dental to także przyjazne wnętrza, w których oczekiwanie na wizytę może uprzyjemnić lektura, słuchanie muzyki czy filiżanka aromatycznej, świeżo zaparzonej kawy. W naszych gabinetach, zapominając o leczeniu, można się zrelaksować, oglądając telewizor zamontowany specjalnie dla pacjenta na suficie i odpocząć po dniu pracy.