Uprzejmie zawiadamiamy, że z dniem
1.03.2019 gabinet DENTAL we Wronkach
zakończył swoją działalność.

W razie pytań prosimy o kontakt
po adresem : info@dental.net.pl

Stomatologia Wronki

Czy uważasz, że wyglądasz atrakcyjnie, kiedy się uśmiechasz? Jeżeli nie, to co chciałbyś zmienić w swoim uśmiechu? Odwiedź nas i przedstaw swoje oczekiwania, a my postaramy się je spełnić. Dołożymy wszelkich starań, żeby Twój uśmiech był tak piękny, byś mógł się uśmiechać tak często, jak tego pragniesz.

Zapewniamy kompleksową pomoc stomatologiczną, dlatego możemy spełnić każde Twoje życzenie. Zajmujemy się leczeniem zachowawczym, usuwając próchnicę, która stanowi problem dużej części społeczeństwa. Wykonujemy leczenie kanałowe, które umożliwia przywrócenie zdrowia zębom w sytuacji, gdy próchnica zaatakowała ich korzenie. Zajmujemy się protetyką i implantologią, która ma na celu uzupełnienie ubytków w uzębieniu. Wykonujemy zabiegi chirurgiczne, które mogą być przeprowadzone w warunkach gabinetu stomatologicznego. Zajmujemy się profilaktyką, która umożliwia uniknięcie chorób jamy ustnej. Zapraszamy na zabiegi wybielania zębów, dzięki którym można cieszyć się olśniewająco białym uśmiechem. W naszej ofercie znajduje się również ortodoncja, czyli leczenie wad zgryzu i wad szczękowo-twarzowych.

Dental Stomatologia angażuje się w działalność społeczną, wspierając potrzebujących i propagując zdrowie jamy ustnej. Jedną z najważniejszych zalet Dental Stomatologii jest wykwalifikowany i doświadczony zespół dentystów i asystentów. Członkowie personelu nieustannie podnoszą swoje umiejętności, biorąc udział w wielu sympozjach i szkoleniach. Potwierdzeniem wysokich kwalifikacji Dental Stomatologii są pozytywne opinie naszych pacjentów.

LEKARZE

Dental Stomatologia stanowi zespół profesjonalnych i doświadczonych lekarzy oraz asystentek, który cały czas polepsza swoje umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach i sympozjonach.

Dental dla Was

Od 2010 roku wspieramy Dom Dziecka nr 3 w Poznaniu

W ramach wspierania wzięliśmy pod opiekę i wyleczyliśmy stomatologicznie kilku podopiecznych Domu Dziecka nr 3 w Poznaniu. Przez okres kilku lat staraliśmy się również edukować naszych małych pacjentów jak prawidłowo dbać o higienę jamy ustnej tak by przyszłe wizyty u dentysty były czystą przyjemnością. Jesteśmy bardzo szczęśliwi że możemy wspierać tych którzy tego najbardziej potrzebują- dzieci.

W 2015 wsparliśmy remont Przedszkola nr 65 Wiolinek w Poznaniu.

Przekazaliśmy kupony na zabiegi stomatologiczne w Dental, które zostały zlicytowane w trakcie Festynu Rodzinnego, a uzbierane pieniądze zostały przeznaczone na remont przedszkola. Jesteśmy bardzo szczęśliwi że mogliśmy wesprzeć odnowę przedszkola jednocześnie propagując zdrowie jamy ustnej.

Wspieramy Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Poznaniu.

Przekazaliśmy dary pod postacią środków czystośći, żywości, ubrań i zabawek ,które zostały przekazane najuboższym członkom oraz do Zastępczego Domu Rodzinnego w którym zamieszkuje obecnie 14 osób z niepełnosprawnością intelektualną.