+48 601 370 991

Usługi

Czy jesteś w pełni zadowolona/y ze swojego uśmiechu ? Jest coś co chciałabyś/chciałbyś w nim zmienić? Przyjdź i powiedz nam co chcesz zmienić a my powiemy Tobie jak to zrobić. Zadbamy o Twój uśmiech tak abyś mógł się uśmiechać w pełni i cieszyć się ze swojego uśmiechu. Wykonujemy pełen zakres usług także cokolwiek chcesz poprawić w swoim uśmiechu, my potrafimy to zrobić.

 

Medycyna estetyczna Poznań

Gabinet stomatologiczny najczęściej kojarzony jest wyłącznie z zabiegami mającymi na celu wyleczenie chorych zębów i uporanie się z próchnicą. Warto jednak wiedzieć, że równie często wiele osób chce po prostu cieszyć się piękniejszym uśmiechem!

Nie można zaprzeczyć temu, że piękny, śnieżnobiały uśmiech stanowi wizytówkę danej osoby jest w końcu obecny razem z nią przez cały czas. Niektórzy z tego względu chodzą do dentysty, w celu osiągnięcia jak najlepszego efektu wizualnego jamy ustnej. Nie można jednak zapominać, że zęby są odpowiedzialne za kształt twarzy, dlatego nie można się dziwić, ze nawet stomatolodzy zajmują się medycyną estetyczną w Poznaniu.

Nawet drobne ubytki w uzębieniu zmieniają rysy

Trzeba wiedzieć, że każdy stomatolog na swoich studiach musi poświęcić wiele czasu na naukę całej anatomii twarzy, rysów oraz zależności między kośćmi, a zębami. Przez to zdają sobie sprawę z tego, jak i każdy człowiek powinien, że chociażby drobne ubytki w uzębieniu diametralnie zmieniają rysy. Warto za przykład obrać pacjentów, którzy mieli zapadnięte usta, natomiast po zastosowaniu aparatu ortodontycznego i wyprostowaniu zębów, ich usta stały się pełniejsze.
To samo w przypadku, kiedy dany człowiek miał wystające zęby, a po ich wyleczeniu – wcześniej większe usta – okazały się być mniejszymi i węższymi.

Medycyna estetyczna w Poznaniu koryguje na przykład niepełne wargi za pomocą zastrzyku kwasu hialuronowego lub toksyny botulinowej, czyli popularnego botoksu w taki sposób, żeby pacjent nie odczuł różnicy w swoim wyglądzie, natomiast mógł cieszyć się pięknym uśmiechem.

 

Medycyna estetyczna, Poznań – zmiana zaczyna się od uzębienia

Wiele osób często decyduje się na poddanie swojej twarzy zabiegowi z zakresu medycyny estetycznej w Poznaniu bez konsultacji ze stomatologiem, co negatywnie wpływa na uzyskane efekty. Kolejność powinna zostać odwrócona, a więc najpierw powinno się zadbać o leczenie i skorygowanie wad w obrębie uzębienia. Tylko w taki sposób pacjent może się cieszyć trwałymi rezultatami, które wpiszą się w jego oczekiwania. Wiele niezaleczonych wad może bowiem w każdym momencie ulec pogłębieniu, zmieniając wygląd twarzy.

Nasi stomatolodzy posiadają odpowiednie kwalifikacje do wykonywania zabiegów medycyny estetycznej. W Poznaniu możesz skorzystać z szerokiej oferty usług, które pozwolą Ci zadbać nie tylko o zdrowie, ale także o urodę. Duże zdolności manualne naszych lekarzy sprawią, że uzyskasz efekt, o jakim marzyłeś.

Medycyna estetyczna w Poznaniu – dlaczego warto?

Medycyna estetyczna w Poznaniu stanowi doskonałe uzupełnienie ortodoncji oraz implantologii. Nie od dzisiaj wiadomo, że do kwestii zdrowia warto podchodzić w sposób kompleksowy, uwzględniający wiele czynników, które mają wpływ na powodzenie leczenia.

W naszych gabinetach każdego pacjenta traktujemy indywidualnie, dobierając techniki, preparaty i wszelkie inne kwestie do jego potrzeb, oczekiwań, rodzaju wad uzębienia oraz stanu zdrowia. Nowoczesne technologie pomagają nam zwizualizować pacjentowi, jak będzie prezentować się efekt po przeprowadzeniu leczenia.

Zawsze informujemy, jakie rezultaty przyniosą zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. W Poznaniu korzystamy wyłącznie ze specjalistycznego sprzętu wysokiej jakości oraz w pełni bezpiecznych środków. Wszystkie zabiegi wykonywane są w sposób bezbolesny dzięki skutecznemu znieczuleniu. Dbamy o to, by każdy pacjent czuł się w naszym gabinecie w pełni bezpiecznie.

Medycyna estetyczna w Poznaniu to sposób na zażegnanie takich problemów, jak nadmierne powstawanie zmarszczek w okolicach ust, bruksizm, opadające kąciki, dysproporcja warg oraz wiele innych.

Medycyna estetyczna w Poznaniu

Medycyna estetyczna w Poznaniu, jaką oferujemy powinna zainteresować wszystkie osoby, które w delikatnym stopniu chcą polepszyć swój wygląd. Warto tutaj zaznaczyć, że najczęściej należy odwiedzić nas na wizycie ortodontycznej w celu zamontowania odpowiedniego aparatu ortodontycznego. Aby zasięgnąć więcej informacji – serdecznie zapraszamy do konsultacji. Nasi specjaliści z chęcią odpowiedzią na wszelkie pytania i pomogą wybrać termin wizyty.

Polepsz swój wygląd!

Medycyna estetyczna w Poznaniu