+48 601 370 991

Cennik – Poznań

      W DENTAL Stomatologia przykładamy dużą wagę to tego aby ceny naszych usług odzwierciedlały poziom wykonywanych zabiegów. Stosujemy materiały światowych lider w odpowiadających dziedzinach, a nasz zespół poszerza swoją wiedzę i kompetencje na licznych szkoleniach i sympozjach.

      Chcesz się dowiedzieć ile będzie kosztowało leczenie i poprawa kosmetyki Twoich zębów? Umów się na wizytę diagnostyczną, na której lekarz prowadzący przeprowadzi profesjonalne badanie stanu Twojego uzębienia, w trakcie którego sprawdzi czy masz zęby zarażone próchnicą, oceni stan Twoich dziąseł, po czym zaplanuje zakres prac oraz wytłumaczy Tobie, które zabiegi należy wykonać w pierwszej kolejności i dlaczego. Na koniec wizyty otrzymasz wstępny plan leczenia i wycenę.

      Na nasze usługi udzielmy 3-letniej gwarancji, pod warunkiem uczestniczenia w co półrocznych przeglądach. W przypadku nieprzestrzegania konieczności wykonywania przeglądu zębów co 6 miesięcy, gwarancja na nasze usługi wynosi 1 rok. Jednakże serdecznie zachęcamy co wykonania przeglądu co 6 miesięcy co pozwoli wykryć nawet najmniejsze ogniska próchnicy i sprawi że leczenie będzie szybsze, tańsze oraz trwalsze.

      Pamiętaj, że w każdym wieku możesz mieć piękny, równy i zdrowy uśmiech o jakim zawsze marzyłaś / marzyłeś. Nie czekaj ! Umów się na konsultację i dowiedz się jak łatwo możesz mieć uśmiech swoich marzeń !!

      Płatności za wszystkie nasze zabiegi mogą być rozłożone na raty, więcej informacji i kalkulator rat w dziale finansowanie ratalne.