+48 601 370 991

Dental travel

Chciałbyś spędzić tydzień w jednym z najpiękniejszych i najstarszych miast w Polsce oraz jednocześnie wyleczyć swoje zęby – nasza oferta skierowana jest właśnie dla Ciebie !

Dental Travel to usługa, dzięki której w ciągu pobytu w Poznaniu wykonamy dla Ciebie dowolną ilość zabiegów stomatologicznych w najlepszej jakości w przystępnych cenach jednocześnie zapewniając Ci mile spędzony czas w naszym pięknym mieście.

Zapewniamy:

-wykonanie dowolnej ilości zabiegów stomatologicznych w ciągu pobytu w Poznaniu
-organizację lotu na lotnisko Ławica w Poznaniu, a także odbiór z lotniska
-pobyt w hotelu City Solei (do wyboru: 3 gwiazdkowa Rezydencja, 4 gwiazdkowy Hotel lub Hotel Butikowy) zlokalizowanym ok. 200m od przychodni ze specjalnym rabatem dla naszych pacjentów
-pomoc w organizacji atrakcji i wolnego czasu

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą Dental Travel, wyślij nam mailem swoje zdjęcie z tomografii komputerowej lub panoramiczne zdjęcie RTG i krótko opisz, jaki efekt chciałbyś osiągnąć.

My dokonamy wyceny zabiegów oraz kosztów związanych z Twoim pobytem w Poznaniu – jako że organizujemy to pakietowo, koszty są zdecydowanie niższe niż gdybyś indywidualnie organizował nocleg, dojazd i atrakcje. Oczywiście jeśli chcesz skorzystać jedynie z naszych usług stomatologicznych, a organizacją pobytu chcesz się zająć sam – nie stanowi to dla nas problemu

Jeśli masz pytania
skontaktuj się z nami.

Przykładowe prace

Przykładowe prace
Przed

Pacjent trafił do nas ze zniszczonymi zębami, przez częściowe braki zębów pacjent miał nie estetyczne przerwy między zębami. Dodatkowo zęby straciły kolor przez nałogowe palenie i picie kawy.

Przykładowe prace
Po

Wykonaliśmy leczenie kanałowe kilku zębów, odtworzyliśmy kikuty zębowe z wkładów z włókna szklanego oraz wykonaliśmy mosty z koron pełnoceramicznych na górnych zębach oraz wybielanie zębów dolnych.

Czas wykonania pracy: 10 dni
Kwota zabiegu: 22 500 zł
Przykładowe prace
Przed
Przykładowe prace
Po