+48 601 370 991

Usługi

Czy jesteś w pełni zadowolona/y ze swojego uśmiechu ? Jest coś co chciałabyś/chciałbyś w nim zmienić? Przyjdź i powiedz nam co chcesz zmienić a my powiemy Tobie jak to zrobić. Zadbamy o Twój uśmiech tak abyś mógł się uśmiechać w pełni i cieszyć się ze swojego uśmiechu. Wykonujemy pełen zakres usług także cokolwiek chcesz poprawić w swoim uśmiechu, my potrafimy to zrobić.

 

Implanty zębów Poznań

Potrzebujesz wykonać implant zęba w Poznaniu? Przede wszystkim musisz wiedzieć, czym on jest. Implantem nazywa się sztuczny korzeń, który wprowadza się do kości w jamie ustnej, dokładnie w tym miejscu, gdzie kiedyś znajdował się pierwotny korzeń zęba.

Warto wiedzieć, że implanty zębów (Poznań) wykonywane są z bezpiecznego dla ciała materiału. Mowa tutaj o tytanie, który po pewnym czasie zrasta się z kością. Jest on odpowiednią podstawą do umieszczenia w nim nowego zęba. Implantologia jest dobrym sposobem na uzupełnienie braków w uzębieniu bez ingerencji w sąsiadujące, zdrowe zęby.

Implanty zębów Poznań | korzyści

Piękny, zdrowy uśmiech jest wizytówką każdego człowieka. Intensywny rozwój stomatologii i implantologii sprawił, że wykonanie implantu zęba w Poznaniu stało się bezpieczną, a zarazem łatwo dostępną metodą. Warto jednak postawić na profesjonalny oraz rzetelny gabinet, który oferuje usługę wprowadzenia implantów zębów. Poznań to miejsce, w którym oferujemy kompleksowy pakiet w tym zakresie.

Mocowanie implantu na stałe likwiduje wszelkie problemy z gryzieniem czy żuciem pokarmów. Okres przyzwyczajenia się do elementu jest niezwykle krótki. Pacjenci bardzo szybko zaczynają traktować go jako własny, naturalny ząb. Nowoczesne technologie i specjalistyczny sprzęt pozwalają w pełni dostosować implant do indywidualnych potrzeb, co całkowicie minimalizuje ryzyko generowania dyskomfortu.

Nasz gabinet składa się z wykwalifikowanej i doświadczonej kadry specjalistów, którzy dbają nie tylko o stuprocentową dokładność podczas zabiegu, ale również przyjazną atmosferę w jego trakcie.

Dlaczego warto zdecydować się na implanty zębów? Poznań

Zdajemy sobie sprawę, że podjęcie decyzji o zabiegu wprowadzenia implantów zębów (Poznań), jest stresującą czynnością. Lęk związany z samym zabiegiem, a także niepewność co do efektu końcowego mogą stanowić ogromną barierę. Nasz gabinet wyposażony jest w specjalistyczny sprzęt, który pozwala na sprawne przeprowadzenie wszystkich działań. Dbamy o przyjazną atmosferę i komfort pacjentów. Indywidualne podejście do każdego przypadku stanowi jeden z najważniejszych filarów naszej działalności. Dzięki temu od lat skutecznie pomagamy naszym pacjentom zadbać o piękne i pełne uzębienie.

Nie można zapominać o tym, że obecnie nie ma żadnej lepszej technologii, która umożliwiałaby uzupełnienie braków w uzębieniu. Przede wszystkim pozwala ona uzyskać piękny efekt estetyczny, który zgra się z resztą zębów. Jest to również sposób z pewnością najbardziej trwały, a co więcej – komfort noszenia implantu zęba (Poznań) jest taki, jak normalnych, zdrowych zębów.

Implanty zębów w Poznaniu – konsultacje

Jesteśmy firmą, która chce budować świadomość wśród swoich pacjentów. W związku z tym zawsze dbamy o jasne i szczegółowe wytłumaczenie kwestii związanych z zabiegiem wprowadzania implantu zębów. Poznań to miejsce, gdzie pomogliśmy już setkom pacjentów.
Aby zasięgnąć więcej informacji odnośnie zabiegu wprowadzenia implantów zębów w Poznaniu i szczegółowo zapoznać się oferowaną przez nas usługą, zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

ZAPRASZAMY NA WIZYTĘ KONSULTACYJNĄ

Etapy wprowadzenia implantu

Zabieg wprowadzenia implantu można opisać w trzech krokach:

1.

Planowanie:

Pierwszym, koniecznym krokiem jest odpowiednie zaplanowanie całego zabiegu. Przede wszystkim trzeba poddać analizie stan zgryzu, ilość kości, określić zdrowie ogólne pacjenta. Przed kolejnym krokiem, należy także usunąć ze wszystkich zębów kamień oraz osad.

Planowanie:
2.

Wprowadzenie implantu

Drugim etapem jest wprowadzanie implantu. Zależnie od warunków, zabieg może potrwać od około pół godziny do 45 minut. Warto jednak zaznaczyć, że pacjent poddany zostaje znieczuleniu, dzięki czemu nie musi obawiać się jakiegokolwiek bólu.

Wprowadzenie implantu
3.

Odbudowa korony zęba

Po trzecie należy odbudować koronę zęba. Trzeba jednak zaznaczyć, że zanim przejdzie się do tego kroku, należy odczekać kilka miesięcy, aż wstawiony implant zrośnie się z kością. Dopiero wtedy można zamontować nowy ząb, przygotowany wcześniej w laboratorium przez technika. Warto wiedzieć, że jego kształt, odcień i inne aspekty będą bazowały na naturalnych zębach klienta. Więcej informacji o koronach.

Odbudowa korony zęba

Najczęstsze pytania

 1. Jak długo po usunięciu zęba trzeba czekać, żeby wprowadzić implant?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Tutaj potrzebna jest indywidualna, dokładna analiza jamy ustnej pacjenta, określająca, czy dany implant można już wprowadzić. Zazwyczaj można to zrobić zaraz po usunięciu starego zęba.

2. Czy wprowadzenie implanta jest trwałym rozwiązaniem?

Wszystko zależy od profesjonalizmu specjalisty. Nasi fachowcy wprowadzają implanty poprawnie, a kiedy zrastają się one z kością – będą dobrze funkcjonowały tak długo, jak owa kość istnieje, dlatego można śmiało założyć, że implanty mogą służyć do końca życia pacjenta.

3.  Jakie są przeciwwskazania do wprowadzenia implantu?

Jakość materiałów i doświadczenie sprawia, że podejmujemy się leczenia coraz bardziej skomplikowanych przypadków. Liczba przeciwskazań jest bardzo krótka i sprowadza się raczej do listy, czynników zwiększających ryzyko niż będącymi jednoznacznymi przeciwskazaniami.

4.  Jaki jest odsetek niepowodzeń?

Jest to obecnie chyba najlepiej udokumentowana i wszechstronnie przebadana metoda uzupełnienia brakujących zębów. Jej skuteczność sięga 96% przypadków.

5.  Czy nieprzyjęcie się implantu jest groźne dla zdrowia?

Nieprzyjęcie się implantu nie jest groźne dla zdrowia, nie skutkuje żadnymi konsekwencjami. Wymaga zmiany koncepcji leczenia protetycznego, która najczęściej kończy się ponownym wprowadzeniem implantu o innych parametrach.

Czy można wprowadzić implant natychmiast po usunięciu zęba?

W większości przypadków jest to możliwe. Każda jednak sytuacja wymaga dokładnej analizy sytuacji w jamie ustnej podczas wizyty konsultacyjnej.

Najczęstsze pytania