+48 601 370 993

Przyjdź i przekonaj się,
dlaczego zaufało nam
40 000 pacjentów!

Dołącz do grona zadowolonych pacjentów z pięknym uśmiechem!

Stomatologia Śrem

Chcesz cieszyć się przepięknym uśmiechem? Nie jesteś zadowolony ze stanu zdrowia swoich zębów, a może chcesz, żeby były jeszcze piękniejsze? W tym przypadku koniecznie musisz odwiedzić nasz gabinet stomatologiczny! Dentysta w Śremie zajmie się Twoją jamą ustną w sposób profesjonalny i rzetelny. Nie musisz się bać, ponieważ wykonywane przez nas zabiegi są bezbolesne i przebiegają w przyjaznej atmosferze. Dzięki temu zaufało nam już 40 000 pacjentów!

Dlaczego warto skorzystać z usług dentysty w Śremie? Przede wszystkim, nasz gabinet jest wyposażony w nowoczesny sprzęt, dzięki czemu wszelkie zabiegi wykonywane są profesjonalnie i na najwyższym możliwym poziomie. Nie można zapominać o tym, że nasza wyspecjalizowana kadra posiada szeroką wiedzę w zakresie stomatologii, dlatego nasi fachowcy udzielą profesjonalnych porad, dzięki którym będziesz w stanie lepiej zadbać o swoją jamę ustną w przyszłości.

Zajmujemy się między innymi leczeniem próchnicy. Ostatnimi czasy jest to jedna z najpowszechniejszych chorób jamy ustnej. Kiedy owa choroba atakuje korzenie zębów – konieczne jest wykonanie leczenia kanałowego, jednak nie ma powodów do obaw, wszystko odbędzie się po wcześniejszym znieczuleniu.

W celu uzupełniania braków w uzębieniu, nasi specjaliści zajmą się zamontowaniem odpowiedniej protezy lub implantu, dzięki czemu każdy pacjent po wyjściu z naszego gabinetu będzie mógł cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem. Zapraszamy także na zabiegi wybielające, abyś każdy pacjent mógł olśniewać śnieżnobiałym uśmiechem!

LEKARZE

Dental Stomatologia stanowi zespół profesjonalnych i doświadczonych lekarzy oraz asystentek, który cały czas polepsza swoje umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach i sympozjonach.

Dental dla Was

Od 2010 roku wspieramy Dom Dziecka nr 3 w Poznaniu

W ramach wspierania wzięliśmy pod opiekę i wyleczyliśmy stomatologicznie kilku podopiecznych Domu Dziecka nr 3 w Poznaniu. Przez okres kilku lat staraliśmy się również edukować naszych małych pacjentów jak prawidłowo dbać o higienę jamy ustnej tak by przyszłe wizyty u dentysty były czystą przyjemnością. Jesteśmy bardzo szczęśliwi że możemy wspierać tych którzy tego najbardziej potrzebują- dzieci.

W 2015 wsparliśmy remont Przedszkola nr 65 Wiolinek w Poznaniu.

Przekazaliśmy kupony na zabiegi stomatologiczne w Dental, które zostały zlicytowane w trakcie Festynu Rodzinnego, a uzbierane pieniądze zostały przeznaczone na remont przedszkola. Jesteśmy bardzo szczęśliwi że mogliśmy wesprzeć odnowę przedszkola jednocześnie propagując zdrowie jamy ustnej.

Wspieramy Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Poznaniu.

Przekazaliśmy dary pod postacią środków czystośći, żywości, ubrań i zabawek ,które zostały przekazane najuboższym członkom oraz do Zastępczego Domu Rodzinnego w którym zamieszkuje obecnie 14 osób z niepełnosprawnością intelektualną.